Welcome our website. Today :Tuesday, November 30, 2021
HOME PAGE ABOUT US VEHICLES NEWS REFERENCE CONTACT US
ABOUT US
Minimum maliyet ile maksimum hizmet veren kuruluş

ATAK HAFRİYAT İNŞ. TAAH. LDT. ŞTİ.


Yıllardır süre gelen baba mesleği hafriyatçılığı sürdüren Karaköse ailesi, ilk olarak 1978 yılında bu işe başlamış ve 1993 yılında şirketleşmeye gitmiş ve Ahmet KARAKÖSE tarafından kurulan ATAK HAFRİYAT İNŞ. TAAH. LDT. ŞTİ. beraberinden birçok yeniliği, kaliteyi ve güvenirliği getirdi. Ahmet KARAKÖSE’nin önderlik yaptığı şirketimiz bu güne kadar birçok alanda işler yapmış, tanınırlığını, güvenirliği ve iş bilen kişilerle çalışması ile ön plana çıkmıştır. 

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı anlayışı ile çıktığımız bu yolda ana hedeflerimiz güven vermek, işi bilen kişileri ile çalışmak, müşteri memnuniyeti, en hızlı ve en kaliteli hizmet üretmek olmuştur.

Firmamızın ağırlıklı olarak, Antakya bölgesinde Belediye ve İl Özel İdareleri gibi kurumsal dairelerin işlerini yapmakta, ayrıca özel firmaların büyük ve küçük  çaplı işlerini de almaktadır.Faaliyetlerimiz genel olarak  altyapı, içme suyu projeleri ve araç kiralama üzerine yoğunlaşmaktadır. İlk makinelerimizi 1978 yılında dozer almış olup sonrasında zamanın verdiği şartlara göre makine parkının yenilenmesi ve gelişmesi sonucu  kendi sektörlerimizde bölgenin en iyi makine parklarından birine sahibiz.Hafriyat işlerinin yanı sıra içme suyu, atık su kanalı gibi projelere de imza atmış olup, yakın zamanda Antakya çöp depolama sahası, 600 tonluk su deposu isale hattı, Alış veriş merkezlerinin hafriyatları, Antakya’ya bağlı ilçemiz Yayladağı’ndaki iki sulama göletini yaparak teslim ettik.Şu anda ağırlıklı olarak TOKİ hafriyatı, Eski adliye işleri devam etmektedir.

Hafriyat Bizim İşimiz…

Mevcut piyasa koşullarında hızlı ve kaliteli hizmet verebilen firmaların ayakta kaldığını bilincinde olduğumuzu ve tüm bu hizmetleri minimum maliyetle vermek gerektiğini çok iyi biliyoruz. Şirketimiz Atak Hafriyat son on yıllık süreçte Antakya Belediyesi ile yoğun olarak çalışmaktadır. Özellikle altyapı işinde belediye ihalelerinin yüzde 80’sini bizim firmamız yapmaktadır. Bir hafriyatçı firmasının kaliteli iş yapabilmesi için makine parkında ekskavatör, loder,bekoloder ve kamyon grubu olması bilincinde olup, şirket olarak da tüm bunlara sahibiz. 

Makine Parkımızda Kalite ve Güvenirlik Konuşuyor…

Atak Hafriyat olarak makine parkımız en kaliteli marklardan oluşmaktadır.Hafriyatın zor biz iş olduğu aynı zamanda önemli bir iş olduğu bilincinden olan firmamız bu nedenle piyasanın en güçlü ve en güvenilir iş makinelerini bünyesinde barındırıyor. İşlerimizi en hızlı ve sorunsuz şekilde yapıp teslim etmek daima hedeflerimiz arasındadır. Makine ve marka seçerken üzerinde durduğumuz nokta satış sonrası hizmetlerdir. Makine alacağımız firmanın bu alandaki gücüne, servisine, yedek parça desteği verebilecek firmalar ile çalışmayı benimsemekteyiz. 

Kısacası Hafriyat bizden sorulur. ATAK HAFRİYAT olarak yaptığı hizmetlerin gerek Antakya için gerek Hatay için gerekse de vatandaşımız için önemli olduğunu biliyoruz. Yıllardır güvenle sürdürdüğümüz hafriyatı bundan sonra da en iyi şekilde yapmak ve en kaliteli hizmeti vermek bizim amaçlarımızdandır. 


|Hizmet Başlığı 1
|Hizmet Başlığı 2
EXCHANGE RATES
BUYING SELLING
Dolar 12.9387 12.9620
Euro 14.6798 14.7062
Sterlin 17.2354 17.3253
Riyal 3.4488 3.4551
WEATHER FORECAST
Choose City :
T: (0326) 216 68 47© All Rights Reserved. Atak Hafriyat İnş. Taah. Ldt. Şti. All rights reserved texts and pictures on our site. Permits and resources can be used.
Sitekobi Kobilerin Sitesi
ATAK HAFRİYAT